Dijital ARI
Whatsapp
İzmir’de, firmanızın tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini bal tadında gerçekleştirmek için çalışan bir arı kovanı olduğunu biliyor muydunuz?

Nasıl bir arı durmaksızın çalışarak mesafe tanımaksızın en doğru çiçeği bulup polenlerini topluyor, peteklerini ilmek ilmek örerek dünyanın en değerli gıdalarından birini yapıyorsa; biz de size en uygun PR konseptini saptıyor, titizlikle çalışarak gerekli analizleri yapıyor, kreatif tasarımlarla düşüncelerinize hayat veriyor ve kusursuz bir eser yaratarak markanızın gelişimine katkı koyuyoruz.

Dijital Arı Reklam ve Danışmanlık Ajansı olarak ne de olsa kanatlarımız var diyor, çalışkanlığımız ve hızımızla ün yaptığımız İzmir ile sınırlı kalmayarak hizmet alanımızı gün geçtikçe büyütüyoruz… Çünkü bu ‘Kovanda’ sizin için ilgi çekici, kreatif, özgün ve güçlü tasarımlar yaratıyoruz.

Örnek bir arıya yakışacağı üzere hayatın; yani markanızın tanınırlığı için:
* Dijital ve Kurumsal Kimlik Oluşturma;
* Sosyal Medya Yönetimi (İçerik planlama, yönetimi, hedef kitle analizi, reklam ve kampanya kurguları, özel grafik tasarımlar, kullanıcı etkileşimleri, analiz, raporlama vb.);
* Google Adwords hizmeti;
* Panel yazılımı, ihtiyaca özel yazılımlar;
* Firma, Ürün ve Hizmetlerinize Dair Tanıtım Filmleri, Drone Çekimleri;
* Tanıtım, Katalog ve Ürün Fotoğraf Çekimleri;
* Etkinlik Çekimleri;
* Kampanya Kurguları...

ve çok daha fazlasıyla hizmet veriyoruz. Eh bundan daha fazlası doğada dahi yok! Sizinle tanışmak ve çalışma fırsatı bulmak için can atıyoruz. Kanatlarımızı çarpma hızımızdan doğan sesi dinleyerek bize kolayca ulaşabilirsiniz. "Buzzz"