Dijital ARI
Whatsapp

Konacak Bundan İyi Tat mı Bulacaktık?

Coca Cola’nın İzmir temalı reklam filmlerinin çekimi, Dijital Arı ekibinin çalışmalarıyla dünyanın en lezzetli ‘Ballarından’ biri olarak tarihte yerini aldı.

#reklamcekimi

Spora Bir Miktar Arı Eli Değdi!

İzmir’in tarihi 100 yılı aşan köklü kulübü ‘Büyük Altay’ın web sitesi, Dijital Arı ekibinin kanatları altında hayat buldu.

#website

Kurumsal Hayatın Tadına, Bir Miktar Bal Karıştırma Zamanı.

İzmir’in önemli ticari markalarından EKMAS Group’un, 12 farklı şirketinin web siteleri bu kovanda peteklenerek tüketime hazır hale geldi!

#website

Arı Sütünün Eğitime Katkısını Duymuş muydunuz?

Türkiye’nin önde gelen bilim yuvalarından Bakırçay Üniversitesi için web sitesi yazılımı hazırladık. Üstelik katkısız ve özgün bir tarifle...

#website #panelyazilimi

Arı gibi çalışıp üreten iki dev bir amaç için birleştik!

25 yıldır ürettiği milyonlarca kutu ile dünyanın her noktasında birçok değeri saran Livapak, dijital çözümleri için en az kendisi kadar çalışkan bir arıya güvendi! Livapak’ın web site dizaynı bizim elimizden çıktı…

#website

Bir Fotoğrafı Çikolatadan Ayıran Şey Nedir?

Damağınız kadar gözleriniz de bu lezzeti tatsın diye, Reyhan Pastanesi’nin ürün fotoğraf ve video çekimlerini bir kanat mesafesinde yaptık…

#fotografcekimi #videocekimi

Misafirlerinizi Rahatsız Etmeyen Tek Arı!

Farklı tatlarla öne çıkan Ku’damm Cafe’nin web sitesinde bir parça polen görürseniz şaşırmayın. Üstelik sosyal medyası baştan aşağı balla kaplı.

#website #sosyalmedyayonetimi #videocekimi

Arkamızda 2 Kanat Biraz da Basın Var…

Ekonomi yayıncılığının parlayan yıldızı Business Türkiye Challenge’ın internet sitesi Dijital Arı ekibinin hünerli elleriyle hazırlandı. Tadına doyulmaz (Sizden tatlı olmasın) görsellerinin editörlüğünü de biz üstleniyoruz.

#website #gorseleditor

Bal Zihni Açar!

Fazladan bir ‘E’ göz çıkarmaz! Niş zevkler için hizmet veren BE Water Coffee & Book Store ile güçlerimizi birleştirdik ve web sitelerini hazırladık.

#website #e-ticaret

Sistem Çok Akıllı, Arı Kadar da Hızlı.

Mercen’s Yaşam Alanı Teknolojileri’nin geleceğe yön verecek teknolojisinin yazılım alt yapısı Dijital Arı tarafından kuruluyor.

#website #panelyazilimi